logowhite
grupa.arternatywa@gmail.com

+48 507 244 980

KRS: 0000822267

Nr konta bankowego: 90 1140 2004 0000 3302 7965 5028

 • en
 • Nadchodzące...

  Zmyśl/Zmysł #2 – DOTYK: Radio Kapitał

  KIEDY: 19-03-2021

  START: 14:00

  MIEJSCE: https://radiokapital.pl/shows/zmysl-zmysl/

  DLA KOGO: Dla wszystkich

  Zmyśl/Zmysł: #2 – DOTYK

  Tu ARTernatorki.

  Ta audycja miała mieć zupełnie inny kształt. Stało się jednak inaczej, pod wpływem choroby, ostatnie 2 tygodnie spędziłyśmy razem w mieszkaniu. Odizolowane od dotyku codzienności, pochłonięte rutyną izolacyjną.
  Będą to refleksje na temat zmysłów i ich uśpienia/osłabienia, obecności i nieobecności, izolacji i poczucia pustki, poczucia absurdu i sensu. Nasza obserwacja siebie w mieszkaniu, codziennych czynności, które powtarzane jakby w zwolnionym tempie, przypominały nieustanną pracę Syzyfa. W dzisiejszej audycji spróbujemy dotknąć dotyku.

  – – – – –

  Co cztery tygodnie, w piątki o 14:00, zapraszamy do spędzenia z nami czasu na antenie Radia Kapitał. Eksplorujemy, przysłuchujemy się, a niekiedy same uzewnętrzniamy się fonicznie.

  Pomysły wypływają z nas i prowokują akcję. Rozumienie bierze się z doświadczania, a ta idea przyświeca nam w działaniach i będzie towarzyszyć w trakcie audycji. Nie jesteśmy w stanie pokazać Wam wszystkiego, a Wy usłyszeć i wyobrazić sobie tego, ale spróbujemy prześlizgnąć się przez kłębiące się w nas łódzkie i ludzkie obrazy. Odwołamy się do własnych obserwacji, porozmawiamy i wyostrzymy zmysły z barwnymi gośćmi i gościniami. Posłuch-d-ajmy!

  https://radiokapital.pl/shows/zmysl-zmysl

  Już się odbyły...

  Strona rozbudowana w ramach projektu „Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej”

  Logotypy: Fundusze Europejskie – Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Województwo Łódzkie, Unia Europejska – Europejski Fundusz Społeczny