logowhite
grupa.arternatywa@gmail.com

+48 507 244 980

KRS: 0000822267

Nr konta bankowego: 90 1140 2004 0000 3302 7965 5028

 • en
 • Nadchodzące...

  Zmyśl/Zmysł #4 – SŁUCH II: Radio Kapitał

  KIEDY: 14-05-2021

  Zmyśl/Zmysł: SŁUCH II

  To już 4. odcinek serii Zmyśl/Zmysł. Tym razem w audycji do głosu dopuścimy nasze miasto – Łódź. Wybrzmi tu jako idea, nie zabraknie jednak ważnych dla nas łódzkich kwartałów wraz z ich historiami i właściwościami. Będzie to subiektywna wędrówka, abstrakcyjny wywiad z naszą Ziemią Obiecaną, przeplatany czasem niepokojącymi, ale bliskimi dla nas współbrzmieniami.

  – – – – –

  Co cztery tygodnie, w piątki o 14:00, zapraszamy do spędzenia z nami czasu na antenie Radia Kapitał. Eksplorujemy, przysłuchujemy się, a niekiedy same uzewnętrzniamy się fonicznie.

  Pomysły wypływają z nas i prowokują akcję. Rozumienie bierze się z doświadczania, a ta idea przyświeca nam w działaniach i będzie towarzyszyć w trakcie audycji. Nie jesteśmy w stanie pokazać Wam wszystkiego, a Wy usłyszeć i wyobrazić sobie tego, ale spróbujemy prześlizgnąć się przez kłębiące się w nas łódzkie i ludzkie obrazy. Odwołamy się do własnych obserwacji, porozmawiamy i wyostrzymy zmysły z barwnymi gośćmi i gościniami. Posłuch-d-ajmy!

  https://radiokapital.pl/shows/zmysl-zmysl

  Już się odbyły...

  Strona rozbudowana w ramach projektu „Łódzki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej”

  Logotypy: Fundusze Europejskie – Program Regionalny, Rzeczpospolita Polska, Województwo Łódzkie, Unia Europejska – Europejski Fundusz Społeczny